strona główna
strona główna program partnerzy media kontakt

Rozegrane mecze

Letnie rozgrywki klubowe w grupach dobiegły końca. Zwycięzcami w poszczególnych grupach, przechodzącymi do półfinałów są:

Grupa I - Sporteum

Grupa II - UNTS

Grupa III - ATOL Legionowo

UWAGA! W związku z rezygnacją z rozgrywek Grupy IV i braku 4 zespołu przechodzącego do półfinału, podjęliśmy decyzję, aby do rozgrywek półfinałowych zakwalifikować jako czwarty zespół z największą ilością zdobytych punktów. Jest to zespół z Grupy I reprezentujący klub Kampino Sport.

W półfinałach zagrają:
  1. Sporteum vs UNTS
  2. ATOL Legionowo vs KampinoSport
Zwycięzcy poszczególnych meczy zmierzą się ze sobą w finale, zaś przegrani zagrają o 3 i 4 miejsce.

Z wynikami wszystkich rozegranych meczy w fazie grupowej zapoznać się Państwo mogą poniżej.

Challenger
miejsce: KampinoSport [16.08.09]
KampinoSport
2:2
Klub Tenisowy Marki
Darek Fyrstenberg
6:1
6:2
Kamil Napiórkowski
Marcin Kopaczewski
4:6
7:5
2:6
Maciej Włodarczyk
Michał Flanek
Konrad Dębski
6:0
6:1
Michał Kowalewski
Wojciech Tymiński
Krzysztof Sałatka
Tomek Musiał
3:6
1:6
Andrzej Moss
Maciej Szymański
miejsce: KampinoSport [16.08.09]
KampinoSport
2:2
Sporteum
Darek Fyrstenberg
6:2
6:4
Cezary Żbikowski
Marcin Kopaczewski
3:6
7:5
6:4
Mateusz Gronau
Michał Flanek
Konrad Dębski
5:7
3:6
Piotr Pacholczyk
Jarosław Pietrzykowski
Krzysztof Sałatka
Tomek Musiał
0:6
0:6
Piotr Cholewiński
Janusz Nowakowski
miejsce: KampinoSport [16.08.09]
Sporteum
3:1
Klub Tenisowy Marki
Cezary Żbikowski
7:5
2:6
6:2
Maciej Włodarczyk
Mateusz Gronau
6:2
6:2
Kamil Nagrodzki
Piotr Pacholczyk
Jarosław Pietrzykowski
6:0
6:1
Michał Kowalewski
Wojciech Tymiński
Piotr Cholewiński
Janusz Nowakowski
2:6
2:6
Andrzej Moss
Maciej Szymański
miejsce: Sporteum [26.08.09]
Sporteum
4:0
Klub Tenisowy Marki
Gronau Mateusz
6:3
6:4
Bogusławski Rafał
Pacholczyk Piotr
6:0
6:0
Kachel Maciej
Pietrzykowski Jarosław
Roszkowski Marek
1:6
6:1
6:4
Burzyński Sławek
Ciechalski Kuba
Cholewiński Piotr
Nowakowski Janusz
6:1
6:3
Włodarczyk Maciej
Nagordzki Kamil
miejsce: Sporteum [26.08.09]
Sporteum
4:0
KampinoSport
Gronau Mateusz
6:2
6:1
Kopaczewski Marcin
Pacholczyk Piotr
6:2
6:3
Fyrstenberg Darek
Pietrzykowski Jarosław
Roszkowski Marek
1:6
6:3
6:1
Flanek Michał
Dębski Konrad
Cholewiński Piotr
Nowakowski Janusz
6:0
6:0
Musia Tomek
Sałatka Krzysztof
miejsce: Sporteum [26.08.09]
KampinoSport
3:1
Klub Tenisowy Marki
Kopaczewski Marcin
6:3
3:6
6:0
Bogusławski Rafał
Fyrstenberg Darek
6:0
6:0
Kachel Maciej
Flanek Michał
Dębski Konrad
6:0
6:3
Burzyński Sławek
Ciechalski Kuba
Musia Tomek
Sałatka Krzysztof
1:6
2:6
Włodarczyk Maciej
Nagordzki Kamil
miejsce: Klub Tenisowy Marki [22.08.09]
Sporteum
2:2
KampinoSport
Mateusz Gronau
4:6
5:7
Darek Fyrstenberg
Piotr Pacholczyk
6:3
6:2
Marcin Kopaczewski
Piotr Cholewiński
Janusz Nowakowski
7:5
6:4
Robert Pawlak
Jacek Kopaczewski
Piotr Zamora
Mariusz Zaręba
3:6
6:7
Michał Flanek
Konrad Dębski
miejsce: Klub Tenisowy Marki [22.08.09]
Kampinosport
2:2
Klub Tenisowy Marki
Darek Fyrstenberg
6:0
6:0
Marcin Wieremiejczuk
Marcin Kopaczewski
6:4
6:4
Andrzej Stańczak
Michał Flanek
Konrad Dębski
0:6
0:6
Andrzej Moss
Maciej Szymoński
Robert Pawlak
Jacek Kopaczewski
0:V
0:V
Marcin Barwikowski
Piotr Matysiak
miejsce: Klub Tenisowy Marki [22.08.09]
Sporteum
3:1
Klub Tenisowy Marki
Mateusz Gronau
6:3
6:3
Marcin Wieremiejczuk
Piotr Pacholczyk
6:0
6:1
Andrzej Stańczak
Piotr Cholewiński
Janusz Nowakowski
0:6
0:6
Andrzej Moss
Maciej Szymoński
Piotr Zamora
Mariusz Zaręba
6:1
7:5
Marcin Barwikowski
Piotr Matysiak
Atol Legionowo
4:1
TKKF Falenica
Patryk Borzęcki
6:4
7:5
Marek Sobolewski
Maciej Żytkiewicz
6:2
6:3
Andrzej Musiał
Andrzej Kamiński
6:1
6:1
Tomasz Marszewski
debel 1
6:1
6:1
debel 1
debel 2
4:6
3:6
debel 2
TKKF Falenica
1:4
WOSiR Solec
Maciej Sadowski
3:6
3:6
Maciej Dębski
Mariusz Dąbrowski
1:6
3:6
Paweł Gałązka
Andrzej Musiał
4:6
4:6
Artur Grzegorzewski
p. Kuszkowski
p. Paszkowski
6:2
6:2
Janusz Napiórkowski
Sławomir Siudek
Mariusz Dąbrowski
Andrzej Musiał
6:9
Tomasz Turczynowicz
Paweł Gałązka
WOSiR Solec
2:3
ATOL Legionowo
Michał Buze
6:0
6:3
Wiesław Beszczyński
Maciej Dębski
6:4
6:1
Maciej Żytkiewicz
Marek Frączak
4:6
3:6
Andrzej Kamiński
Krzysztof Bonder
Leszek Guzowski
6:7 [7:9]
0:6
Jerzy Górecki
Włodek Marchwiński
Marek Parys
Tomasz Turczynowicz
2:6
6:3 [2:10]
Konrad Klejmont
Piotr Pieniek

do góry